PŮJČOVNA

Chtěli byste si zajít zalyžovat, ale třeba jste to nikdy nedělali? Nebo vám vaše lyže dosloužily a vy jste si nestihli pořídit novou výbavu na další zimní sezónu? Tak či onak si s tím hlavu nelámejte, od toho je tu naše půjčovna! Zastavte se u nás a my vám s tím rádi pomůžeme.

Nově vybavená

Naše nově vybavená půjčovna se nachází přímo v našem lyžařském areálu. Neváhejte a přijďte nás navštívit, náš ochotný personál vám velmi rád zapůjčí ať už lyže, či snowboard. Nemáte ani přilbu, boty či byste chtěli i ochranu navíc v podobě chrániče páteře? Nemusíte mít obavy, tyto položky máme taktéž k dispozici na půjčení. Nemysleli jsme nejen na vás, dospělé, ale také i na vaše ratolesti, proto máme všechny předchozí položky jak v dětských, tak dospělých velikostech.

Raději běžky či snowboard?

Dáváte přednost běžkám před lyžemi či snowboardem? Není problém, také máme! Ať už vám schází jen část vybavení – hole, boty, či běžky, nebo byste si to chtěli zkusit poprvé a nemáte nic, v našem sortimentu máme jednotlivé položky i celý balíček.

HELMA
SNOWBOARD
LYŽAŘSKÉ BOTY
BĚŽKY
BRÝLE
LYŽE
SERVIS

Díky skvělé technologie od Rakouské společnosti Wintersteiger můžeme nabídnout veškerý špičkový servis Vašich lyží a snowboardů.

MALÝ SERVIS
Malý servis lyží v areálu Opálená
BROUŠENÍ HRAN
Broušení hran lyží a snowboardu v areálu Opálená
VELKÝ SERVIS
Velký servis lyží v areálu Opálená
VOSKOVÁNÍ
Voskování lyží v areálu Opálená
SEŘÍZENÍ VÁZÁNÍ
Seřízení vázání v areálu Opálená
EXTRA OPRAVA
Dodatečná oprava lyží, snowboardu a příslušenství v areálu Opálená