LYŽOVÁNÍ ČELADNÁ

Čeladná je malebná obec v Beskydech, která nabízí ideální podmínky pro zimní sporty. Mezi ně patří i lyžování a snowboardování, pro které je zde k dispozici Ski areál Opálená.

Sjezdovky a parky

Ski park Opálená vás nadchne pestrou nabídkou tratí a parků, které osloví jak děti, tak zkušené lyžaře a snowboardisty.

HLAVNÍ SVAH

Hlavní svah potěší jak střední, tak náročnější lyžaře svou délkou 450m. Svah je strojově upraven s možností večerního lyžování které vás pohltí svou dechberoucí atmosférou.

SNOWPARK

Snowpark je situován mimo hlavní sjezdovou trať. Obsahuje překážky jako jsou raily, bedny a kicker. Upozorňujeme, že jízda v snowparku je na vlastní nebezpečí!

PARKY

Dále zde můžeme najít tři druhy parku, které potěší hlavně rodiny s dětmi. Dětský park disponuje malým vlekem, svahem přizpůsobeným pro začátečníky a tratí s překážkami která  nadchne nejen ty nejmenší a určitě se nebudete nudit na svahu určeném speciálně pro bobování!

Lyžaři na hlavním svahu na Opálené

null

Dětský park s překážky na Opálené

CENÍKY

V ceníku naleznete podrobný přehled důležitých a aktuálních informací pro danou sezónu, které se týkají denního lyžování, dětského parku, zvýhodněného ceníku pro rodiny s dětmi, nabídky lyžařské školy a také cenového rozpisu pro půjčovnu a servis.

LYŽAŘSKÁ ŠKOLA

V areálu Opálená funguje lyžařská škola, která nabízí výuku lyžování a snowboardingu pro všechny věkové kategorie. Výuka je vedena zkušenými instruktory, kteří se postarají o to, aby se každý naučil lyžovat nebo snowboardovat správně a bezpečně.

PŮJČOVNA A SERVIS

V areálu Opálená je k dispozici servis lyžařského a snowboardového vybavení. V areálu je také k dispozici půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, kde si můžete vybrat z široké nabídky lyží, snowboardů, bot a dalšího vybavení.

VEČERNÍ LYŽOVÁNÍ

Večerní lyžování na areálu Opálená umožňuje návštěvníkům prožít kouzlo sjezdovek ve večerních hodinách, kdy jsou osvětlené a nabízejí nezapomenutelnou kombinaci dobrodružství lyžování a záblesků zimního večera.