LYŽAŘSKÁ ŠKOLA

Lyžování a snowboarding je více než jen sport, je to dobrodružství plné radosti a zábavy pro všechny věkové kategorie. Abychom vám pomohli objevit krásy lyžování, představujeme vám naši lyžařskou školu Opalená, která spojuje kvalitní výuku se zábavou a bezpečností

Co se zde naučíte?

V naší lyžařské škole nabízíme výuku pro všechny věkové skupiny a úrovně dovedností. Výuka probíhá na speciálně přizpůsobených sjezdovkách pro začátečníky. Naši instruktoři, kteří disponují příslušnou kvalifikací a bohatými zkušenostmi, vám pomohou osvojit si základy lyžování nebo zdokonalit své dovednosti. Zdůrazňujeme nejen výuku, ale i radost ze samotného sportu. Bezpečnost je pro nás samozřejmostí a naši instruktoři věnují zvláštní pozornost dodržování bezpečnostních pravidel.

Můžu se naučit lyžovat i já?

Poskytujeme jak již zmíněnou skupinovou, tak individuální výuku nejen pro začátečníky, ale také pro pokročilé, sportovní lyžaře a snowboardisty. Pro mateřské, základní a střední školy organizujeme týdenní výjezdové školní kurzy lyžování. Místní děti mají možnost účastnit se kroužků lyžování a snowboardingu.

Instruktor v lyžařské škole pomáhá chlapci se snowboardem na sjezdovce Opálené
Skupinová výuka

Pro ty, kteří hledají ekonomičtější možnost, nabízíme skupinovou výuku. V každé skupině je obvykle od 5 do 10 klientů, což vytváří příležitost pro vzájemné sdílení radosti ze zdokonalování.

Individuální výuka

Pro ty, kteří preferují osobní přístup, poskytujeme individuální výuku. Tato možnost je sice nákladnější, ale také nejúčinnější. Instruktor se plně věnuje vám, odstraňuje chyby a pomáhá vám dosáhnout maximálního pokroku.

Cena lyžařské školy

Cena lyžařské školy se liší podle typu výuky, délky kurzu a vybavení, které vám může obstarat naše půjčovna. V naší škole má vyučovací hodina 50 minut.

Přihláška do Lyžařské školy

Přihlášku do lyžařské školy můžete jednoduše vyřídit telefonicky, nebo osobně na recepci lyžařského areálu. Přihláška obsahuje informace, jako jsou vaše jméno, věk, úroveň dovednosti a preference. Připojte se k naší lyžařské škole Opalená a objevte svět radosti, dobrodružství a lyžování!

Rezervace výuky a info na tel: +420 704 236 068, nebo osobně v naší kanceláři přímo pod sjezdovkou ve Ski areálu Opálená.